سرمربی ماشین سازی: بازیکنی که شرایط تیم را درک کند حق بازی خواهد داشت

استاندارد


پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از ایرنا، فرهاد کاظمی عصر سه شنبه در نشست خبری پیش از بازی ۲ تیم استقلال تهران و ماشین سازی افزود: شهاب زاهدی در بازی فردا مقابل استقلال جزو لیست ۱۹ نفره نیست چون خواسته هایم را در بازی قبلی نتوانست انجام بدهد.
وی اضافه کرد: هر بازیکنی که در تمرین خودش را نشان دهد اجازه بازی می دهم و باید با جان و دل به میدان برود.
وی در مورد بازیکن تازه ازبکستانی این تیم گفت: وی الان برای تست پزشکی در تهران است و امشب به تبریز می آید ولی متاسفانه به بازی فردا نمی رسد.
کاظمی با اشاره به افزایش انگیزه بازیکنان گفت: بازیکنان تیم انگیزه لازم را بدست آورده اند ولی کار تاکتیکی تیم خیلی ضعیف است.
وی گفت: در هفته های بیست و هفتم و بیست و هشتم دیگر از قعر جدول جدا شده و انشاءالله در لیگ برتر خواهیم ماند.
وی تنها بازیکن محروم در بازی فردا را بهمن کامل معرفی کرد و گفت: ما به سرمای تبریز عادت کرده ایم و این تیم استقلال است که از شرایط جوی در تبریز لطمه خواهد دید.
کاظمی در پایان از هواداران این تیم تداوم حمایت از تیم از طریق حضور فیزیکی در ورزشگاه را خواستار شد و افزود: هواداران تیم ماشین سازی که از این تیم ریشه دار تبریزی انتظار دارند باید اول خودشان از تیم خودشان حمایت کنند تا تیم بتواند خود را در جدول نگه داشته و خواسته های آنان را در زمین بازی اجرا کند.
فردا چهارشنبه راس ساعت ۱۷، تیم ماشین سازی ۱۰ امتیازی میزبان تیم استقلال ۳۱ امتیازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز خواهد بود .
شبک **۳۰۷۱**۱۹۱۷**خبرنگار: پرویز انصاری **انتشار دهنده: سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه – جدیدترین اخبار ایران و جهان
کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت.


مشاهده خبر ورزشی : سرمربی ماشین سازی: بازیکنی که شرایط تیم را درک کند حق بازی خواهد داشت

سرمربی ماشین سازی: بازیکنی که شرایط تیم را درک کند حق بازی خواهد داشتلینک منبع

پاسخ دهید