تردد خودروها در ۲ محور روستایی خراسان شمالی به علت ریزش سنگ مسدود شد

استاندارد


پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
تردد خودروها در ۲ محور روستایی خراسان شمالی به علت ریزش سنگ مسدود شد اخبار متفرقه:

محمد مشتری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا اظهار کرد: ریزش سنگ از کوه در محور کوهستانی روستای ‘طراقی کرد’ و نیز محور روستایی ‘پیغو’ گزارش شده است که اکنون راهداران مشغول پاکسازی سطح جاده هستند.
وی افزود: به علت شدت بارش شاهد ریزش سنگ در محورهای روستایی مزبور بودیم که اکنون مشکل در حال رفع شدن است.
مشتری گفت: جاری شدن سیلاب در محور روستایی مهنان نیز تردد عابران را مدتی، دچار اختلال کرد که اکنون مشکل تردد در این محور نیز رفع شده است.
وی خاطرنشان کرد: بارش پراکنده باران از محورهای استان گزارش شده است و اکنون ترافیک در تمام محورهای استان بدون مشکل خاص در حال جریان است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: هنوز گزارشی از خسارت های احتمالی ریزش سنگ از کوه در این جاده های روستایی به دست نرسیده است.
رئیس پلیس راه خراسان شمالی نیز با اشاره به بارش بارن در محورهای استان اظهار کرد: با توجه به لغزنده بودن سطح جاده، رانندگان با رعایت مقررات و سرعت مطمئنه از بروز حوادث جاده ای جلوگیری کنند .
سرهنگ علیرضا حسین زاده گفت: باوجود بارش ها تردد درهمه راه های ارتباطی استان به صورت روان در جریان است.
به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا بارش رگباری بارن که عصر امروز در مناطقی از خراسان شمالی را فرا گرفت باعث جاری شدن رواناب و سیلاب دربرخی از مناطق روستایی و شهری خراسان شمالی شده است.
اداره کل هواشناسی خراسان شمالی نیز چهارشنبه در اطلاعیه ای نسبت به بارش های رگباری و وقوع رواناب دراستان هشدار داده بود .
استان ۸۶۳هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور قراردارد و از مناطق سیل خیز کشور است
خراسان شمالی ۴۶۷ کیلومتر راه اصلی، ۷۴۶ راه فرعی و چهارهزار و ۶۵۲ کیلومتر راه روستایی دارد.
*نشانی سایت گروه خبری نهانه به نقل از ایرنای خراسان شمالی http://www.irna.ir/nkhorasan ، کانال تلگرامی https://t.me/irnabojnurd و صفحه اختصاصی گروه خبری نهانه به نقل از ایرنای خراسان شمالی هم در اینستاگرام ttps://www.instagram.com/irnabojnurd است.
۷۱۸۵/ ۷۱۸۹/ ۶۰۴۲ خبرنگاران: کبری علی آبادی، بتول صارمی ** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر متفرقه: تردد خودروها در ۲ محور روستایی خراسان شمالی به علت ریزش سنگ مسدود شد

تردد خودروها در ۲ محور روستایی خراسان شمالی به علت ریزش سنگ مسدود شد

۲۷ July 2017 | 10:56 pmلینک منبع