انس با قرآن رمز پیروزی خلبانان هوانیروز ارتش

استاندارد


پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
انس با قرآن رمز پیروزی خلبانان هوانیروز ارتش اخبار سیاسی:

به گزارش خبرنگار دفاعی گروه خبری نهانه به نقل از تسنیم،‌ امیر سرتیپ دوم خلبان قربانی در مراسم محفل انس با قرآن کریم هوانیروز ارتش در آستان مقدس امامزاده صالح تجریش  با بیان اینکه امروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران  قرآن  در راس همه امور قرار دارد،  گفت:‌ انس با قرآن است که کارکنان ارتش را در همه ماموریت‌ها، محافظت و پیروز می‌کند.

وی افزود:‌ با برگزاری محافل انس و خواندن قرآن موجب می‌شود انسان جانی دوباره بگیرد مطالب قرآن که همان سخن حق تعالی است ما را هدایت می‌کند تا از مسیر اصلی دور نشویم.

فرمانده هوانیروز ارتش اضافه کرد:  هوانیروز و خلبانان مجرب این یگان پروازی، برگزاری مراسم‌های قرآنی و معنوی را از واجبات می‌داند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام الله قلی رییس عقیدتی سیاسی هوانیروز در حاشیه برگزاری مراسم محفل انس با قرآن  گفت:‌ عقیدتی سیاسی ماموریت مهم در زمینه ترویج  فرهنگ و فعالیت های قرآنی دارد و هر روز بهتر از گذشته در این مسیر گام بر می دارد.

وی همچنین ادامه داد: برگزاری محفل انس با قران در حرم مطهر امامزاده صالح پیام معنوی دارد و علاوه بر کارکنان هوانیروز ما شاهد نمازگزاران نیز هستیم. در این مراسم از قاریان ارتش نیز استفاده کردیم که پیام قرانی ارتش را به مردم برسانند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: انس با قرآن رمز پیروزی خلبانان هوانیروز ارتش

انس با قرآن رمز پیروزی خلبانان هوانیروز ارتش

۲۵ October 2017 | 7:14 pmلینک منبع