معاونت اجتماعی ناجا به دنبال گسترش امنیتی پایدار در جامعه است

استاندارد


پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
معاونت اجتماعی ناجا به دنبال گسترش امنیتی پایدار در جامعه است خبر اجتماعی:

 به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر، سرهنگ حسن حجامی، با حضور در معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بیان داشت: معاونت اجتماعی از مهمترین و راهبردی ترین قسمت های ناجا است که در تغییر دیدگاه نیروی انتظامی به جامعه محوری نقش ویژه و عمده ای را ایفا می کند.

وی افزود: امروز با رویکردها و برنامه های اجتماعی شاهد تحول چشمگیری در ارتباط و تعامل بیشتر با مردم هستیم که این امر در ارتقاء امنیت و احساس امنیت جامعه بسیار موثر و تاثیر گذار بوده است.

رئیس مرکز مستندات معاونت اجتماعی ناجا، عنوان داشت: شکی نیست که مردم سهم عمده ای در ایجاد و ارتقا امنیت دارند از این رو با بهره گیری از این موضوع ، معاونت اجتماعی با تدابیر و برنامه های خود به دنبال گسترش امنیتی پایدار در جامعه است.

سرهنگ حجامی با اشاره به اینکه معاونت اجتماعی امروز برای حل آسیب ها و مشکلات اجتماعی با روشی متفاوت و با دیدگاهی فرهنگی پیشتاز است، بیان داشت : معاونت اجتماعی سهم بسزایی در درمان آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی دارد و با فعالیت های گسترده خود در زمینه های مطالعاتی، آموزش همگانی ، اطلاع رسانی و مستند سازی در این زمینه حضور فعال و پویا دارد.

وی عنوان داشت: در مواجهه با جنگ نرم باید متناسب با تاکتیک های دشمن برنامه ریزی کرد از این رو در این مقوله باید با پرداختن به مسایل اجتماعی و فرهنگی به مقابله و مواجهه با آن پرداخت که بحمدالله معاونت اجتماعی ناجا در این زمینه اقدامات موثری را انجام داده است.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : معاونت اجتماعی ناجا به دنبال گسترش امنیتی پایدار در جامعه است

معاونت اجتماعی ناجا به دنبال گسترش امنیتی پایدار در جامعه است

۳۱ January 2018 | 3:02 pmلینک منبع