مسکو:هیچ سندی مبنی بر استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه وجود ندارد

استاندارد


پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
مسکو:هیچ سندی مبنی بر استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه وجود ندارد خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از تاس، «ایگور کوناشنکوف» سخنگوی وزارت دفاع روسیه در واکنش به صحبت های «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه انگلیس گفت: نمایندگان سازمان ملل  در دمشق که دسترسی آزادانه به غوطه شرقی دارند هرگز هیچ مدرکی درخصوص استفاده سلاح های شیمیایی توسط نیروهای سوریه پیدا نکرده اند.

جانسون پیش از این گفته بود در صورتی که شواهد غیر قابل انکاری مبنی بر استفاده دمشق از سلاح شیمیایی وجود داشته باشد، ممکن است انگلیس از اقدام نظامی علیه نیروهای دولتی سوریه حمایت کند.

کوناشنکوف گفت: غیرنظامیان سوری در مناطق تحت کنترل نیروهای ائتلاف آمریکایی و همچنین گروه‌های معارض مسلح تحت پشتیبانی ائتلاف، بدترین شرایط را تجربه می‌کنند.

وی افزود: برای حل شرایط دشوار انسانی در منطقه رقه و التنف، سازمان‌های بین‌المللی باید سریع وارد عمل شوند و اقداماتی فوری انجام دهند. مردم سوریه نمی‌توانند تا ابد درگیر بازی‌های بی ‌معنا و پوج ژئوپولتیک آمریکا باشند. 

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : مسکو:هیچ سندی مبنی بر استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه وجود ندارد

مسکو:هیچ سندی مبنی بر استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه وجود ندارد

۲۸ February 2018 | 5:51 pmلینک منبع