کلوپ: لیورپول امسال ولخرجی نمی‌کند

استاندارد


9 ساعت ago
ورزشی

1 بازدید

کلوپ: لیورپول امسال ولخرجی نمی‌کند
کد خبر: ۱۵۹۹۱۲۵/۵۰زمان: ۰۹:۱۳  

۱۳۹۷/۱۲/۲۵بازدید: ۲,۶۶۷

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید پیروزی مقتدرانه تیمش مقابل بایرن مونیخ ثابت کرده که لیورپول نیازی به هزینه‌های افراطی و خرج کردن‌های هنگفت ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید تابستان آینده لیورپول از صرف هزینه‌های هنگفت و خرج کردنهای افراطی در بازار نقل و انتقالات خودداری خواهد کرد، چه در فصل جاری موفق به کسب قهرمانی لیگ برتر شده باشد و چه در این راه ناموفق شده باشد.

 

این در حالی است که کلوپ در سال ۲۰۱۸ برای به خدمت گرفتن ویرژیل فن‌دایک، آلیسون، نبی کیتا و فابینیو چیزی در حدود ۲۴۲ میلیون پوند هزینه کرده بود. اما کلوپ حالا می‌گوید تیمش در اوج آمادگی قرار دارد و پیروزی مقتدرانه‌اش مقابل بایرن مونیخ و صعود به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان ثابت کرده که لیورپول یکی از بهترین تیم‌های امروز دنیای فوتبال است.

 

 

کلوپ در این باره گفت:” به اعتقاد من تیم ما در حال حاضر نیازی به هزینه‌های افراطی ندارد و نخواهد داشت. بهترین کار برای داشتن یک تیم عالی این است که گروهی بازیکن درجه‌یک را دور هم جمع کنید، از آنها یک تیم متحد بسازید و اجازه بدهید مدتی در کنار هم زندگی کنند و روحیه تیمی پیدا کنند تا خودشان را یک تیم ببینند”.

 

سرمربی لیورپول در ادامه صحبت‌هایش گفت:” به نظر من مشکل اصلی لیورپول در یک دهه گذشته همین بوده. آنها هر وقت تیم خوبی داشته‌اند، فصل که تمام می‌شده همه چیز را به هم ریخته و زیر و رو می‌کرده‌اند. ولی مطمئن باشید که امسال چنین اتفاقی نخواهد افتاد”.

 

 

کلوپ در ادامه اضافه کرد:” ما این روزها عالی هستیم و باید ببینیم تیم‌های دیگر به ما چطور نگاه می‌کنند. من بایرن مونیخ را هیچوقت اینقدر تدافعی ندیده بودم. منچسترسیتی هم وقتی به آنفیلد آمده بود تا با ما بازی کند اوضاع از همین قرار بود”.

 

 

کلوپ: لیورپول امسال ولخرجی نمی‌کند

همچنین ببینیدرسمی؛ هلیو سوسا سرمربی تیم ملی بحرین شد

کد خبر: ۱۵۹۹۰۷۵/۴۲

زمان: …لینک منبع