علاقه زیدان به جذب داوید دخیا

استاندارد


8 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

علاقه زیدان به جذب داوید دخیا
کد خبر: ۱۵۹۹۴۰۲/۵۰زمان: ۰۸:۵۹  

۱۳۹۷/۱۲/۲۶بازدید: ۴,۲۴۳

روزنامه دیلی‌میرر گزارش داد که رئال مادرید بعد از بازگشت زیدان روی نیمکت هدایت این تیم، بار دیگر به دنبال جذب داوید دخیا، دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، بر اساس ادعای روزنامه انگلیسی دیلی میرر، منچستریونایتد به زودی برای حفظ دروازه‌بان خود داوید دخیا باید با باشگاه بزرگی مثل رئال مادرید مبارزه کند چرا که از زمان بازگشت زین‌الدین زیدان به عنوان سرمربی رئال، این باشگاه اسپانیایی بار دیگر به جذب دخیا علاقه‌مند شده است.

 

به گزارش دیلی‌میرر، زیدان از هواداران پر و پا قرص دخیا است، دروازه‌بان اسپانیایی‌ای که در گذشته هم بارها شایعاتی درباره انتقالش به مادرید مطرح شده است.

 

 

یونایتد اخیرا گزینه‌ای در قرارداد دخیا را فعال کرده تا او را تا تابستان ۲۰۲۰ در اولدترافورد نگه دارد و در حال گفتگو با دخیا است تا قرارداد جدیدی با او امضا کند که دستمزدش را به هفته‌های ۳۵۰هزار پوند افزایش خواهد داد.

 

در سال ۲۰۱۵ رئال با جذب دخیا موافقت کرده بود ولی به دلیل اینکه مدارک مورد نیاز برای انتقال به موقع تسلیم نشده بود دخیا در نهایت مادریدی نشد. اما گفته می‌شود زیدان به تیبو کورتوا علاقه‌ چندانی ندارد. او در اولین بازی خود به عنوان سرمربی رئال دروازه‌بان بلژیکی را نیمکت‌نشین کرد و به جای او از کیلور ناواس استفاده کرد.

 

 

ناواس هم در این بازی دروازه‌اش را بسته نگه داشت تا رئال مادرید در خانه خود با نتیجه ۲-۰ سلتاویگو را شکست دهد.

 

 

علاقه زیدان به جذب داوید دخیا

همچنین ببینیدآبی‌ها یک نیمه را به سلامت پشت سر گذاشتند؛/ گزارش زنده؛ استقلال ۱ – نساجی …لینک منبع