مارکو رویس، امید بزرگ دورتموند برای قهرمانی

استاندارد


9 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

مارکو رویس، امید بزرگ دورتموند برای قهرمانی
کد خبر: ۱۵۹۹۴۶۰/۵۰زمان: ۱۲:۰۱  

۱۳۹۷/۱۲/۲۶بازدید: ۱,۴۸۷

مارکو رویس، کاپیتان بوروسیا دورتموند که دیروز در مقابل هرتا برلین در دقیقه ۹۰+۲ گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند می‌گوید آنها با کمک هواداران‌شان به چیزی جز قهرمانی بوندس‌لیگا راضی نیستند.

به گزارش “ورزش سه”، مارکو رویس دیروز در دیدار تیمش بوروسیا دورتموند با هرتا برلین مثل بسیاری از بازی‌های فصل جاری موثرترین مهره‌ زردپوشان بود و در این دیدار دراماتیک و پر افت و خیز، با گلی که در دقیقه ۹۰+۲ به ثمر رساند پیروزی ۳-۲ را نصیب دورتموند کرد. رویس در این فصل ۱۵ گل برای دورتموند به ثمر رسانده و ۹ پاس گل داده و یکی از مهم‌ترین و موثرترین مهره‌های این تیم بوده است.

 

 

دورتموند در فصل جاری بوندس‌لیگا در هیچکدام از بازی‌هایی که رویس در آنها موفق به گلزنی شده، شکست نخورده. اما شاید بتوان گفت گل ثانیه‌های آخر دیروز رویس را مهم‌ترین گل فصل او برای دورتموند دانست. چرا که دورتموند فاصله ۹ امتیازی خود با رقیبش بایرن مونیخ را در هفته‌های اخیر از دست داده و حالا باید در جدالی نفس‌گیر با مونیخی‌ها برای قهرمانی بوندس‌لیگا تلاش کند.

 

 

رویس در پایان بازی مقابل هرتابرلین گفت:” برای ما خیلی مهم است که روحیه تیم بالا برود”.

 

کاپیتان دورتموند که تیمش روز سوم آوریل به مونیخ می‌رود تا در دیداری بسیار مهم که احتمالا تکلیف قهرمان لیگ را مشخص خواهد کرد به مصاف بایرن مونیخ برود در ادامه گفت:” من بعید می‌دانم که بایرن مونیخ در بازی فردا امتیاز از دست بدهد. ولی ما می‌دانیم که با پیروزی در تمام بازی‌هایمان می‌توانیم به فشار آوردن بر آنها ادامه بدهیم. بعد از این دیگر باید صبر کنیم و ببینیم در نهایت چه خواهد شد”.

 

 

مارکو رویس، امید بزرگ دورتموند برای قهرمانی

همچنین ببینیدبه دنبال صدر جدول هستیم/ تبریزی: داد زدم چون از برد استقلال خوشحال بودملینک منبع