ستاره سابق برزیلی، مدیر فنی جدید آرسنال

استاندارد


10 ساعت ago
ورزشی

4 بازدید

ستاره سابق برزیلی، مدیر فنی جدید آرسنال
کد خبر: ۱۶۰۶۳۲۸/۵۰زمان: ۱۳:۰۳  

۱۳۹۸/۰۲/۰۱بازدید: ۷,۶۴۷

دیلی‌میل گزارش داد که هافبک و ستاره سابق آرسنال، ادو به زودی به این باشگاه بازگشته و به عنوان مدیر فنی آرسنال منصوب خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه انگلیسی دیلی میل مدعی شد ادو، ستاره سابق باشگاه آرسنال که در حال حاضر در فدراسیون فوتبال برزیل مدیریت تیم‌های ملی را به عهد دارد به زودی به آرسنال بازخواهد گشت تا پست مدیر فنی این باشگاه را به عهده بگیرد.

 

 

ادو به عنوان بازیکن تیم فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۴ آرسنال ملقب به شکست‌ناپذیرها که در تاریخ این باشگاه یکی از محبوب‌ترین تیمها به حساب می‌آید و هواداران توپچی‌ها به بازیکنان آن علاقه خاصی دارند یکی از ستاره‌های محبوب آرسنال به حساب می‌آید. ادوی ۴۰ساله  بعد از آن به عنوان نامزد پست مدیریت فنی آرسنال انتخاب شده که مونچی، گزینه اول آرسنالی‌ها بعد از ترک رم تصمیم گرفت به جای آرسنال به سویا بپیوندد.

 

گفته می‌شود آرسنال قصد داشته ادو را از مدتی پیش به این پست منصوب کند ولی او به دلیل اینکه کشورش برزیل در تابستان امسال میزبان رقابتهای کوپا آمریکا خواهد بود چندان تمایلی برای حضور در لندن نداشته.

 

 

با اینکه دیلی‌میل می‌گوید ادو همچنان هم با آرسنال شرط کرده که تنها بعد از پایان کوپا آمریکا در ماه جولای به آرسنال خواهد پیوست اما آرسنال با اینکه آن تاریخ در میانه فصل نقل و انتقالات خواهد بود به دلیل علاقه‌ای که به حضور ادو در پست مدیریت فنی تیم دارد با درخواست او موافقت کرده است.

 

 

ستاره سابق برزیلی، مدیر فنی جدید آرسنال

همچنین ببینیدتاجگذاری دوباره بیانکونری؛/ بخواهید یا نخواهید؛ یوونتوس امپراطور ایتالیاست! (عکس)

کد خبر: ۱۶۰۶۲۶۲/۴۲لینک منبع