رحیم استرلینگ: هوادار پر و پا قرص یونایتد بودم

استاندارد


5 ساعت ago
ورزشی

3 بازدید

رحیم استرلینگ: هوادار پر و پا قرص یونایتد بودم

کد خبر: ۱pk3K

زمان: ۱۰:۰۲ ۱۳۹۸/۰۲/۲۷  

بازدید:
۷۳۳۵

رحیم استرلینگ ستاره این روزهای منچسترسیتی می‌گوید در جوانی هوادار پر و پا قرص رقیب همشهری این تیم، منچستریونایتد بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، رحیم استرلینگ، این روزها با پیراهن تیم آبی شهر منچستر سیتی، به میدان می‌رود و یکی از ستاره‌های بزرگ این تیم است اما این مهاجم انگلیسی می‌گوید زمانی که جوانتر بوده هوادار پر و پا قرص تیم قرمز شهر، منچستریونایتد بوده است.

 

رحیم استرلینگ این روزها ستاره بی چون و چرای سیتی است و پیش از این تیم هم بازیکن لیورپول بوده ولی او می‌گوید در دوران نوجوانی یکی از هواداران پر و پا قرص شیاطین سرخ بوده. استرلینگ می‌گوید در فینال جام حذفی انگلیس در سال ۲۰۰۷ که چلسی در استادیوم ومبلی، منچستریونایتد را شکست داد و جام قهرمانی را بالای سر برد در استادیوم حضور داشته و از شکست یونایتد فوق‌‌العاده ناراحت شده است.

 

 

استرلینگ در این باره گفت:” من در فینال سال ۲۰۰۷ در استادیوم ومبلی بودم. می‌دانم الان نباید این حرف را بزنم ولی واقعیت این است که وقتی جوانتر بودم هوادار پر و پا قرص یونایتد بودم. یک پیراهن قدیمی منچستریونایتد را داشتم، پیراهنی که آخرین بار که شیاطین سرخ قهرمان جام حذفی شده بودند به تن می‌کردند”.

 

ستاره منچسترسیتی در ادامه گفت:” حضور در فینال جام حذفی، در استادیوم ومبلی برایم تجربه بی‌نظیری بود. به خاطر همین تجربه بود که بعدها سعی کردم به مدارس بلیط مسابقات هدیه بدهم. انگیزه‌ام از این کار همان تجربه بود. چون ما در فاصله خیلی نزدیک به استادیوم زندگی می‌کردیم ولی خیلی کم می‌توانستیم برویم و بازی‌ها را تماشا کنیم”.

 

استرلینگ در ادامه گفت:” هدفم از هدیه دادن بلیط مسابقات بزرگ به مدارس این است که بچه‌ها انگیزه بگیرند. اگر دو سه بچه کم سن و سال هم انگیزه بگیرند برای من کافی است”.

 

رحیم استرلینگ: هوادار پر و پا قرص یونایتد بودم

همچنین ببینیدسپاهان منتظر لغزش پرسپولیس / گزارش زنده؛ سپاهان ۱ – استقلال خوزستان ۰    به …لینک منبع