حمایت کامل فدراسیون فوتبال اسپانیا از انریکه

استاندارد


5 ساعت ago
ورزشی

1 بازدید

حمایت کامل فدراسیون فوتبال اسپانیا از انریکه

کد خبر: ۲۳۴RD

زمان: ۰۰:۳۰ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸  

بازدید:
۶۲۱۷

خوسه مولینا، مدیر ورزشی فدراسیون فوتبال اسپانیا، اعلام کرد علی رغم ادامه غیبت لوئیس انریکه در اردوهای لا روخا به دلیل مسائل خانوادگی، مربی دیگری جانشین او نخواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، انریکه به دلیل مشکلات خانوادگی، در آخرین دیدار اسپانیا در ماه مارس مقابل مالت، روی نیمکت این تیم حضور نداشت و گفته می شود از آن زمان، تنها یک دیدار با مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا داشت.

روبرتو مورنو، کمک مربی اسپانیا، در دیدار مقابل مالت هدایت تیم را برعهده داشت و انتظار می رود با ادامه غیبت انریکه، در دو دیدار پیش رو مقابل جزایر فارو و سوئد نیز او تیم را هدایت کند.

 

 

بعضی از رسانه های اسپانیایی ادعا کردند که ممکن است تا زمان بازگشت انریکه، فدراسیون فوتبال اسپانیا یک مربی موقت به خدمت بگیرد و در این بین از آبلاردو، سرمربی آلاوس که هم تیمی و دوست قدیمی انریکه است، نام برده شد. اما مولینا تاکید کرد که انریکه از حمایت کاملا فدراسیون فوتبال اسپانیا برخوردار است.

او به خبرنگاران گفت:” مربی به همان دلیلی که در دیدار مقابل مالت، اردوی تیم را ترک کرد، اکنون نمی تواند اینجا باشد و برای اردوی پیش از دیدار مقابل جزایر فارو و سوئد هم غایب خواهد بود. از شما متشکریم که به شرایطی که سرمربی در آن قرار دارد، احترام می گذارید.

تعهد فدراسیون به انریکه تمام و کمال است. این تعهد دو طرفه است و ادامه خواهد داشت. از طرف ما، تردیدی در آن وجود ندارد. ما امیدواریم که او را برای مدتی طولانی داشته باشیم. اکنون مقطع دشواری است و او از کمک و اعتماد ما برخوردار است.”

حمایت کامل فدراسیون فوتبال اسپانیا از انریکه

همچنین ببینیدطلسم ۲۰ ساله شکسته شد/ رکوردشکنی بی نظیر ستاره مراکشی در عربستان (عکس) کد خبر: …لینک منبع