مدیر ورزشی یووه: هیچ تماسی با گواردیولا نداشتیم

استاندارد


5 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

مدیر ورزشی یووه: هیچ تماسی با گواردیولا نداشتیم

کد خبر: Ao8b3

زمان: ۲۳:۳۰ ۱۳۹۸/۰۳/۰۵  

بازدید:
۳۶۵

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس، اعلام کرد این باشگاه هیچ تماسی با پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، برای جانشین مکس آلگری، نداشت.

به گزارش “ورزش سه”، هفته گذشته بود که اعلام شد مکس آلگری بعد از ۵ فصل درخشان در تورین، در این تابستان از یوونتوس جدا خواهد شد و از آن زمان، از مربیان مختلفی به عنوان جانشین احتمالی او نام برده شد. در این بین، یک روزنامه نگار ایتالیایی ادعا کرد که مدیران یووه با گواردیولا به توافق رسیده اند و او با جدایی از سیتی، هدایت بیانکونرها را برعهده خواهد کرد؛ ادعایی که پاراتیچی آن را به شدت رد کرد.

او به خبرنگاران گفت:” فکر می کنم در دنیای عجیبی زندگی می کنیم. ما هیچ تماسی نداشتیم. ما هرگز حتی به او فکر هم نکردیم زیرا گواردیولا قرارداد دارد، به هزار دلیل. همه اینها برای من بسیار عجیب است.

 

 

ما ایده روشنی داریم؛ ما قبلا این را گفتیم. ما بررسی های خودمان را انجام می دهیم و هنوز رقابت های زیادی در حال برگزاری است. وقتی که همه رقابت ها به پایان برسد، به نظر من درست است که بدون اینکه بخواهیم به کسی بی احترامی کنیم، در همین شرایط بمانیم.”

پاراتیچی همچنین تاکید کرد که این باشگاه هیچ عجله ای برای خرید بازیکن ندارد و تا زمان به خدمت گرفتن مربی جدید، صبر خواهند کرد:” ما براساس نظرات مربی جدید عمل خواهیم کرد. پیش از هر حرکتی، ما صبر می کنیم. ما تلاش می کنیم تا هر سال بهتر شویم.”

مدیر ورزشی یووه: هیچ تماسی با گواردیولا نداشتیم

همچنین ببینیدیوویچ سری آ و لیگ برتر را به لالیگا ترجیح می‌دهد کد خبر: DJWKW زمان: …لینک منبع