جدایی مارادونا از تیم مکزیکی

استاندارد


5 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

جدایی مارادونا از تیم مکزیکی

کد خبر: joQ3x

زمان: ۱۳:۴۰ ۱۳۹۸/۰۳/۲۴  

بازدید:
۳۱۰

دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین از سرمربی‌گری تیم مکزیکی دورادوس کناره گرفت تا تمرکز بیشتری روی وضعیت سلامت خود داشته باشد.

به گزارش “ورزش سه”، دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین که از کمتر از یک سال پیش هدایت تیم مکزیکی دورادوس که در دسته دوم لیگ این کشور حضور دارد را به عهده گرفته بود از سرمربی‌گری این تیم کناره‌گیری کرد تا تمرکز بیشتری روی وضعیت سلامت خود داشته باشد.

 

با توجه به اینکه مارادونا قرار است در آینده نزدیک از ناحیه شانه و زانو تحت عمل جراحی قرار بگیرد، او اعلام کرد از هدایت دورادوس کناره‌گیری می‌کند تا بتواند با تمرکز بیشتری برای بهبود مشکلات پزشکی خود وقت بگذارد.

 

 

مارادونا در سپتامبر ۲۰۱۸ به عنوان سرمربی دورادوس منصوب شد و دو بار با این تیم تا یک قدمی صعود به لیگ دسته یک مکزیک رفت. اما هر دو بار دورادوس مغلوب اتلتیکو سن‌لوئیس شد و نتوانست دسته‌یکی شود.

 

در هفته‌های اخیر شایعاتی درباره جدایی مارادونا از دورادوس مطرح شده بود. قرارداد مارادونا با این باشگاه در ماه ژوئن به پایان می‌رسید ولی مارادونا پیش از این گفته بود که ممکن است به فعالیت خود در دورادوس ادامه دهد.

 

باشگاه دورادوس در بیانیه‌ای اعلام کرد:” ما و مارادونا در کنار یکدیگر دنیا را شگفت‌زده کردیم. ما نشان دادیم فوتبال یعنی عشق و شور. به خاطر همه چیز متشکریم رئیس. امیدواریم هر چه زودتر سلامتت را بدست بیاوری. به امید دیدار هر چه سریعتر”.

 

 

جدایی مارادونا از تیم مکزیکی

همچنین ببینیدترمیم آبی و اناری ها با دی یونگ و گریزمان/ بارسلونا ۲۰-۲۰۱۹ چه شکلی خواهد …لینک منبع