واکنش واینالدوم به اشتباه عجیب گلر لیورپول

استاندارد


14 ساعت ago
ورزشی

3 بازدید

واکنش واینالدوم به اشتباه عجیب گلر لیورپول
کد خبر: ۱۶۳۱۱۶۰/۴۲زمان: ۲۳:۴۲  

۱۳۹۸/۰۵/۲۸بازدید: ۳,۲۴۶

جورجی واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول در مورد اشتباه آدریان در دیدار مقابل ساوتهمپتون صحبت کرد.


به گزارش “ورزش سه”، لیورپول ابتدای این هفته و در دومین دیدار خود در لیگ برتر در سنت ماری به دشواری و با نتیجه ۱-۲ مقابل ساوتهمپتون به برتری دست یافت. اشتباه عجیب آدریان در دقایق پایانی می توانست باعث از دست رفتن امتیازات برای لیورپول شود اما جورجی واینالدوم این موضوع را طبیعی دانسته و معتقد است شرایط آدریان با گذر زمان بهبود خواهد یافت.

 

 

جورجی واینالدوم گفت: “این نوع اتفاقات می توانند برای هر دروازه بانی رخ دهند. فصل گذشته نیز این اتفاق برای آلیسون در دیدار مقابل لستر سیتی و در یک بازی دوستانه قبل از فصل هم رخ داد.

 

اما فکر می کنم اینکه آدریان چگونه می خواهد به این اشتباه واکنش نشان دهد مهمتر از خود اشتباه است. اشتباه ممکن است برای همه بازیکنان در فوتبال از جمله دروازه بان ها رخ دهد اما اگر این موضوع بارها برای یک سنگربان رخ دهد منتج به دریافت گل های فراوان خواهد شد. همه برای بهبود شرایط خود در تیم جدید نیاز به زمان دارند. آدریان فقط دو هفته است راهی لیورپول شده، بنابراین ما باید به بازی کردن کنار هم عادت کنیم.

 

اکنون ما فقط باید زمان لازم را داده و کنار یکدیگر تمرین کنیم و بهتر با هم آشنا شویم. همه بازیکنان جدید برای عادت کردن به شرایط به زمان نیاز دارند و من نیز زمانیکه با لیورپول قرارداد امضا کردم چنین شرایطی داشتم، پس معتقدم همه چیز سر جای خود قرار خواهد گرفت.”

واکنش واینالدوم به اشتباه عجیب گلر لیورپول

همچنین ببینیدخارج شدن شماره بایگانی هواداران پرسپولیس

کد خبر: ۱۶۳۱۰۷۳/۴

زمان: ۱۴:۲۸  لینک منبع