اتمام حجت اونای امری با دو بازیکن آرسنال

استاندارد


9 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

اتمام حجت اونای امری با دو بازیکن آرسنال
کد خبر: ۱۶۳۱۸۰۴/۵۰زمان: ۰۹:۵۹  

۱۳۹۸/۰۶/۰۱بازدید: ۳,۳۷۸

اونای امری سرمربی آرسنال از شکودران مصطفی و محمد الننی دو بازیکن تیمش خواست تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات اروپایی این تیم را ترک کنند.

به گزارش “ورزش سه”، اونای امری، سرمربی آرسنال از دو بازیکن خود، شکودران مصطفی مدافع و محمد الننی  خواسته تا پیش از بسته شدن فرصت نقل و انتقالات اروپا در روز ۲ سپتامبر، آرسنال را ترک کنند. امری به این دو بازیکن گفته این تصمیم به نفع هر دوی آنها خواهد بود.

 

 

هیچ یک از این دو بازیکن در دو بازی اول آرسنال در فصل جاری به میدان فرستاده نشده و امری پیش از این به صورت علنی اعلام کرده که مصطفی می‌تواند آرسنال را ترک کند. اما امری حالا به الننی هم گفته که می‌تواند این تیم را ترک کند و این دو بازیکن بهتر است تا زمان باقی است برای خود باشگاه جدیدی پیدا کنند.

 

 

امری در این باره گفت:” بعضی بازیکنهای ما وضعیت‌شان را می‌دانند. برای مثال مصطفی و الننی موقعیت‌شان در تیم را می‌دانند. من بازیکنانی می‌خواهم که اینجا واقعا راضی و خوشحال باشند و با شوق و ذوق و اراده بالا کار کنند. مصطفی و الننی سال گذشته وقتی بازی نمی‌کردند راضی نبوده و ناراحت بودند. من پارسال و پیش از شروع فصل جدید با آنها خیلی صحبت کردم  و معتقدم به نفع آنها است که آرسنال را ترک کنند و به تیم دیگری ملحق شوند که بتوانند مهره‌های اصلی آن تیم باشند و در نتیجه با رضایت و خوشحالی به دوران فوتبالی‌شان ادامه دهند”.

 

الننی از ژانویه ۲۰۱۶ که از بازل سوئیس راهی امیریتس شده و شکودران مصطفی از تابستان ۲۰۱۶ که با ترک والنسیا به آرسنال پیوسته تا کنون چه در دوران آرسن ونگر و چه در دوران امری نتوانسته‌اند به بازیکنان اصلی آرسنال تبدیل شده و نظر مثبت هواداران را جلب کنند.  

 

اتمام حجت اونای امری با دو بازیکن آرسنال

همچنین ببینیدبازیکنان من از اسم استقلال قوی‌ترند/ خطیبی: مدیرعامل ماشین سازی برادرم نیست به گزارش “ورزش …لینک منبع